Aktualności

133 000,00 zł za wstrząśnienie mózgu i uraz psychiczny

Wyrokiem z dnia 8 maja 2019 r. wydanym w sprawie prowadzonej pod sygn. akt IV C 212/17 przez Sąd Okręgowy w Warszawie uznano w całości powództwo o zadośćuczynienie i odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Pełnomocnikiem Powódki była adwokat Agnieszka Prętczyńska.

Z przyjemnością informuję, że na rzecz reprezentowanej przeze mnie Joanny P. wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie z dnia 8 maja 2019 r. zasądzono od Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. kwotę 97 000,00 zł tytułem zadośćuczynienia, 10 000,00 zł tytułem odszkodowania oraz odsetki i koszty sprawy. Tym samym Sąd Okręgowy w Warszawie w całości uznał roszczenia pozwu, który sporządziłam.

Warto dodać, że Ubezpieczyciel dobrowolnie wypłacił na rzecz Joanny P. kwotę 3 000,00 zł i żądał oddalenia powództwa.

Moja klientka na skutek udziału w wypadku komunikacyjnym doznała wstrząśnienia mózgu, ogólnych obtłuczeń całego ciała oraz przez okres trzech lat od zdarzenia borykała się ze stresem pourazowym (PTSD po wypadku samochodowym). Wycofała się z życia towarzyskiego, musiała zmienić swoje plany rodzinne i zawodowe. Wszelkie takowe okoliczności zostały w sposób rzetelny udowodnione w toku procesu.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska

 

 

Pozostałe informacje
Prętczyńska

Kontakt

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka

ul. Pilchowicka 9/11 lok. 502, 02-175 Warszawa
Telefon: 531-200-352
E-mail: a.p@adwokat-odszkodowania.com

 

© 2023 Adwokat Prętczyńska.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem