Odszkodowania

Wypadki drogowe śmiertelne

Udzielam kompleksowej pomocy prawnej poszkodowanym, którzy utracili w wyniku wypadku komunikacyjnego osobę bliską. Prowadzę również sprawę karną. W ramach świadczonej pomocy prawnej w pierwszej kolejności opracowuję strategię prowadzenia sprawy oraz pomagam w wyborze i gromadzeniu dowodów. Współpracuję z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą. Następnie zajmuję się sporządzaniem pism, uczestniczę w negocjacjach z ubezpieczycielem oraz reprezentuję poszkodowanych na rozprawach sądowych. Po wygraniu sprawy w postępowaniu sądowym wspieram w procesie egzekucji wyroku.

Pierwsza konsultacja w sprawie o odszkodowanie i zadośćuczynienie powypadkowe jest bezpłatna.

Po zapoznaniu się ze sprawą proponuję warunki finansowe jej prowadzenia. Zasadniczo wynagrodzenie adwokata za prowadzenie sprawy składa się z wynagrodzenia podstawowego oraz wynagrodzenia prowizyjnego, płatnego po zakończeniu sprawy. Wysokość wynagrodzenia podstawowego dostosowywana jest do możliwości finansowych poszkodowanego. Nigdy nie pobieram odszkodowania należnego klientowi na swoje konto.

Sprawy prowadzę z zachowaniem norm etycznych dotyczących zawodu adwokata. Dbam o poczucie bezpieczeństwa klienta, jasno wyjaśniając proces dochodzenia odszkodowania czy też utrzymując z poszkodowanym kontakt w toku postępowania.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Prętczyńska

Kontakt

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka

ul. Pilchowicka 9/11 lok. 502, 02-175 Warszawa
Telefon: 531-200-352
E-mail: a.p@adwokat-odszkodowania.com

 

© 2024 Adwokat Prętczyńska.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem