Adwokat

Adwokat Agnieszka Prętczyńska

Wykonuję zawód adwokata jako członek Izby Adwokackiej w Warszawie, numer wpisu WAW/Adw/6339. Od roku 2008 związana jestem z rynkiem odszkodowań. Posiadam wiedzę i doświadczenie zawodowe w sprawach o odszkodowania, renty i zadośćuczynienia, tak z tytułu szkód na osobie jak i mieniu. Sprawy prowadzę osobiście na terenie całego kraju. Do wykonywanego zawodu podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Odszkodowania powypadkowe, zadośćuczynienia za uszczerbki na zdrowiu i śmierć, a także błędy lekarskie należą do mojej specjalizacji.

Konsultacja sprawy jest bezpłatna.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej jest kancelarią mogącą pochwalić się licznymi sukcesami w sprawach o odszkodowania powypadkowe, zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym, zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu, a także w postępowaniach o odszkodowania medyczne oraz za szkody na mieniu.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska związana jest z rynkiem dochodzenia odszkodowań od 2008 roku, dzięki czemu kancelaria może zapewnić profesjonalną i skuteczną obsługę w sprawach odszkodowawczych. Adwokat Agnieszka Prętczyńska ukończyła studia stacjonarne na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie w ramach programu Socrates, miała także możliwość studiować na Universtiy od Malta. Od czasu ukończenia studiów nieustannie poszerza swoją wiedzę, opracowuje publikacje naukowe, a sporadycznie również naucza prawa. W latach 2011-2014 oraz 2016-2018 zarządzała kilkudziesięcioosobowymi zespołami prawników, adwokatów i radców prawnych. Brała również udział w konsultacjach prezydenckich projektów zmiany ustaw. Jest osobą aktywną zawodowo i naukowo, nastawioną na rozwój.

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka pomogła już setkom klientów w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia. Kancelaria reprezentowała interesy poszkodowanych przed sądami wszystkich instancji, a także przed Sądem Najwyższym. Większość postępowań prowadzonych była w m.st. Warszawa, jednakże z sukcesem kancelaria reprezentowała interesy swoich Mocodawców, także w innych miastach na terenie całego kraju.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada oprócz wiedzy prawnej, także niezbędną wiedzę z zakresu medycyny i psychologii, umożliwiającą profesjonalne prowadzenie spraw o odszkodowania i zadośćuczynienia za uszczerbki na zdrowiu czy błędy lekarskie. Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszki Prętczyńskiej współpracuje z lekarzem psychiatrą, psychologiem, a także lekarzami kilku innych specjalizacji. Dzięki pełnemu spojrzeniu na sprawy oraz wysokim kompetencją zawodowym kancelaria zapewnia kompetentne prowadzenie spraw odszkodowawczych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

  • tel. 531 200 352
  • info@adwokat-odszkodowania.com

 

 

tagi: adwokat od odszkodowań, odszkodowania adwokat, kancelaria odszkodowania warszawa, odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie z OC, adwokat odszkodowania warszawa, odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, dobry adwokat warszawa

 

 

 

 

 

Adwokat Agnieszka Prętczyńska
Zapraszam do współpracyPodpis
Prętczyńska

Kontakt

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka

ul. Pilchowicka 9/11 lok. 502, 02-175 Warszawa
Telefon: 531-200-352
E-mail: a.p@adwokat-odszkodowania.com

 

© 2024 Adwokat Prętczyńska.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem